Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Зміни до Кримінального кодексу щодо несплати податків та ЄСВ – ухвалено закон!

Нардепи підтримали в другому читанні та в цілому законопроект №1080 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес»

Сьогодні, 18 вересня, Верховна рада ухвалила у другому читанні та в цілому проект Закону №1080 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес».  Його підтримали 347 народних депутатів.

Нагадаємо, що законопроектом, зокрема, ліквідовується в Кримінальному кодексі стаття про фіктивне підприємництво. А також проектом передбачено суттєве збільшення порогу несплати податків та ЄСВ задля притягнення до кримінальної відповідальності. Про це детально розповідали тут і тут.

Зверніть увагу! Як повідомляє прес-служба ВРУ, Комітет  з питань правоохоронної діяльності розглянув п’ять поправок і врахував одну з них. Яку саме? Поки що невідомо, оскільки остаточного тексту Закону не оприлюднено. 

За текстом законопроекту, цей Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Про це повідомимо додатково і тоді ж детальніше розкажемо про зміни.

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Відповідальність , Єдиний соціальний внесок , Законопроекти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 8

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?