• Посилання скопійовано

Уряд виділив ФСС 500 млн на програми працевлаштування

Пріоритети формування бюджету Фонду відповідають завданням Програми дій Уряду, якою передбачено збільшення рівня охоплення безробітних програмами працевлаштування

Уряд виділив ФСС 500 млн на програми працевлаштування

Мінекономіки розповідає, що 31 січня 2020 року правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі – Фонд) схвалило проєкт бюджету Фонду на 2020 рік. 

Проєкт бюджету Фонду на 2020 рік збалансований. У 2020 році доходи Фонду складуть 15,8 млрд грн, видатки – 15,6 млрд гривень.

У цьому році на реалізацію активних програм сприяння зайнятості передбачено 1,2 млрд гривень. У минулому році ці витрати складали лише 734 млн гривень.

«Збільшення витрат на активні програми сприяння зайнятості у 2020 році сприятиме  підвищенню конкурентоспроможності безробітних на ринку праці, підвищення їх можливостей до працевлаштування, а також зменшенню дисбалансу між попитом та пропозицією робочої сили. Крім того, люди отримають можливість навчитися і здобути фах, який відповідає сьогоднішнім потребам ринку праці в Україні», – зазначила Юлія Свириденко, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, голова правління Фонду загальнообов‘язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Пріоритети формування бюджету Фонду відповідають завданням Програми дій Уряду, якою передбачено збільшення рівня охоплення безробітних програмами працевлаштування.

Передбачені витрати Фонду збільшатьчисельність осіб, які скористаються активними програмами сприяння зайнятості, зокрема програмами:

  • підтримки безробітних у започаткуванні власної справи шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю;
  • професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних відповідно до потреб ринку праці;
  • підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб старше 45 років шляхом оплати ваучерів на навчання;
  • фінансової підтримки роботодавців у створенні нових робочих місць шляхом компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
  • професійної орієнтації.

Також з 1 березня 2020 року збільшиться мінімальний розмір допомоги по безробіттю і становитиме 1 800 гривень для осіб, виплати яким призначаються з урахуванням заробітної плати та страхового стажу, мінімальний розмір допомоги по безробіттю. Для осіб, виплати яким призначаються без урахування заробітної плати та страхового стажу, мінімальний розмір допомоги по безробіттю становитиме 650 гривень.

***

Читайте також: Лікарняні у 2020 році мають фінансуватися своєчасно: затверджено бюджет ФСС

Джерело: Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Рубрика: Праця та соціальний захист/ЄСВ, соціальний захист

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЄСВ, соціальний захист»