Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Гетманцев приймає скарги на ДПС про відмову списати ЄСВ «сплячому» ФОПу

Якщо ДПС відмовляє в списанні ЄСВ, є можливість звернутися до Гетманцева

Гетманцев у своєму профілі в Facebook розмістив такий пост:

"На адресу моєї електронної приймальні надходить все більше скарг щодо відмови у списанні ЄСВ для "сплячих ФОПів", всі їх вивчаю та направляю до податкової служби для реагування.

Водночас,  станом на 01 лютого 2021 року кількість платників, яким було списано недоїмку, становить 20 925 осіб, а сума списаної недоїмки сягає 510 777,52 грн. Вищенаведене свідчить про  ефективність Закону України №2464".

Нагадуємо, що відповідні заяви про списання можуть бути подані фізособами-"загальниками" до 1 березня 2021 року. Про це ми писали тут, а зразок заяви від податківців можна завантажити - тут

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Заборгованість

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі