Важливі теми
  • Посилання скопійовано

В яких випадках ФОП - працівник резидента Дія.Сіті може сплачувати ЄСВ за себе?

Такі особи можуть бути платниками ЄСВ за умови самостійного визначення ними бази нарахування за місяці, за які роботодавцем (резидентом Дія. Сіті) сплачено ЄСВ у розмірі менше мінімального страхового внеску

В яких випадках ФОП - працівник резидента Дія.Сіті може сплачувати ЄСВ за себе?

ДПС у Закарпатській області інформує, чи необхідно фізичній особі-підприємцю, яка уклала гіг-контракт з резидентом Дія Сіті, сплачувати за себе єдиний внесок.

Фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, які мають основне місце роботи або уклали гіг-контракт з резидентом Дія Сіті в порядку та на умовах, передбачених Законом №1667, звільняються від сплати за себе єдиного внеску за місяці звітного періоду, за які роботодавцем (резидентом Дія.Сіті) сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі не менше мінімального страхового внеску.

Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску за умови самостійного визначення ними бази нарахування за місяці звітного періоду, за які роботодавцем (резидентом Дія.Сіті) сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі менше мінімального страхового внеску. Самостійно визначена такими особами база нарахування не може перевищувати максимальну величину бази нарахування єдиного внеску, встановлену Законом №1946  (ч. 6 ст. 4 Закону про ЄСВ).

Джерело: ДПС у Закарпатській області

Рубрика: Праця та соціальний захист/ЄСВ, соціальний захист

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЄСВ, соціальний захист»