Важливі теми
  • Посилання скопійовано

Який документ свідчить про взяття на облік платника ЄСВ?

Взяття на облік як платників ЄСВ СГ, які містяться в ЄДР, надсилається (видається) ДПС на наступний день

Який документ свідчить про взяття на облік платника ЄСВ?

ДПС у Львівській області розповідає, що платникам, на яких не поширюється дія Закону України від 15.05.2003 р. №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі – Закон №755), контролюючим органом наступного робочого дня з дня взяття на облік безоплатно надсилається (вручається) повідомлення про взяття на облік за формою №2-ЄСВ, а взяття на облік, як платників єдиного внеску, юридичних осіб (їх відокремлених підрозділів), фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, на яких поширюється дія Закону №755, підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, яка надсилається (видається) цим платникам у порядку, встановленому Законом №755.

Джерело: ДПС у Львівській області

Рубрика: Праця та соціальний захист/ЄСВ, соціальний захист

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЄСВ, соціальний захист»