• Посилання скопійовано

У дні бездіяльності «Z»-звіти не роздруковуються

Зареєстрував РРО та КОРО у березні. Зареєстровано наказ щодо СПД, згідно з яким початок роботи торговельної точки, на яку зареєстровано касовий апарат, призначено на 01.06.2012 р. До цього моменту з фінансової причини діяльність провадитися не буде.

Представник податкової інспекції у центрі зайнятості повідомив, що звітність потрібно вести з моменту початку роботи. Постає запитання: чи повинен я роздруковувати щодня «нульові» Z-звіти, якщо жодних розрахункових операцій до 01.06.2012 р. провадитися не буде?

Відповідно до п. 9 ст. 3 Закону України від 06.05.95 р. №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій…» (з наступними змінами та доповненнями) суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані щодня друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за винятком автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки та забезпечувати їх зберігання у книгах обліку розрахункових операцій.

Відповідно до листа ДПАУ від 07.11.2002 р. №7501/6/23-2119, якщо підприємство не здійснює підприємницької діяльності у конкретні дні, що підтверджується наказом по підприємству, то у такі дні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються, тож відповідні звітні чеки («Z»-звіти) не друкуються. У робочі дні підприємства реєстратор розрахункових операцій має бути в увімкнутому стані і роздрукування фіскального звітного чеку є обов’язковим.

 

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024140
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 371
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 6156
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024162
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202459