Відповідно до п. 7 Указу Президента України від 23.07.98 р. №817/98 «Про деякі заходи з дерегулювання підприємницької діяльності» (зі змінами та доповненнями) рекомендовано підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності ведення журналів відвідання їх та їхніх структурних підрозділів представниками контролюючих органів з обов’язковим зазначенням у цих журналах строків та мети відвідання, посади і прізвища представника, який обов’язково ставить свій підпис у цьому журналі. Відмова представника контролюючого органу від підпису в журналі є підставою для недопущення його до проведення перевірки. Про факт цієї відмови суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний повідомити письмово у 3-денний строк контролюючий орган, в якому працює такий представник.
Відмова перевіряльників підписатися в журналі перевірок — підстава для недопущення до перевірки
Чи можна на об’єкті торгівлі вести книгу обліку перевірок та чи має право продавець у разі відмови представників контролюючих органів зареєструватись у такій книзі не допустити їх до перевірки?
Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.
Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.
на мiсяць безкоштовно!Спробувати