• Посилання скопійовано

ДФС закликає остерігатись шахраїв

Псевдоподатківці, дискредитуючи працівників фіскальних органів, вимагають гроші за сприяння у вирішенні питань щодо перевірок суб’єктів господарювання

ДФС закликає остерігатись шахраїв

Про це повідомляє прес-служба ДФС у м. Києві.

Зокрема, аферисти здійснили ряд телефонних дзвінків від імені так званих посадових осіб ДФС Києва з пропозицією за певну суму посприяти у вирішенні питань стосовно перевірок суб’єктів господарювання. Окрім того, біля приміщень районних інспекцій за матеріальну винагороду зловмисники пропонують допомогу з прискорення видачі довідок.

Такі факти шахрайства не лише наносять збитки підприємцям, але й підривають авторитет органів Державної фіскальної служби, в очах громадськості кидають тінь та негативно впливають на честь та ділову репутацію працівників ДФС.

У повідомленні наголошується, що службові особи Державної фіскальної служби, її територіальних органів, зокрема, й столичного відомства ДФС, жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть.

Тож, ДФС наполегливо радить платникам бути обачними та не вірити сумнівним пропозиціям і ретельно перевіряти інформацію.

За кожним вищенаведеним фактом неправомірних дій щодо суб’єктів господарської діяльності слід негайно звертайтесь до місцевих органів національної поліції з метою припинення скоєння злочину та шахрайських дій.

За вказані протиправні дії передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством.

Джерело: ДФС у м. Києві

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024168
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 537
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20247 0216
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024166
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202460