• Посилання скопійовано

Наслідком діалогу платника з ДФС може бути зміна застосованих санкцій чи донарахувань в акті перевірки, – Демченко Л.

19 квітня у м. Києві відбувся форум «Податковий контроль та податкові спори»

Наслідком діалогу платника з ДФС може бути зміна застосованих санкцій чи донарахувань в акті перевірки, – Демченко Л.

«Вісник. Офіційно про податки»

Під час форуму було розглянуто значний блок питань, пов’язаних з податковим контролем, судовою практикою у податкових спорах та іншими актуальними темами зазначеного напряму діяльності ДФС.

Так, Людмила ДЕМЧЕНКО, начальник ГУ ДФС у м. Києві, розповіла про зміну акцентів у діяльності ДФС з перевірки платників податків. Зокрема, вона проінформувала, що на 2019 р. заплановано 1,2 тис. планових перевірок платників податків, з яких 95% із ризиками високого ступеню. Головний податківець столиці детально зупинилася на видах перевірок, підставах, періодичності та тривалості їх проведення, зазначивши при цьому, що до плану-графіка включаються платники податків, які за результатами господарської діяльності мають найбільші ризики несплати до бюджету податків та зборів.

Серед іншого, Людмила Демченко наголосила, що завдання фіскальної служби полягає у зменшенні рівня оскаржень за рахунок підвищення якості проведення перевірок та діалогу з бізнесом.

«Необхідно щоб бізнес зрозумів, що акт проведеної перевірки – це ще не вирок. У разі якщо платник податків має свою точку зору з приводу застосованих норм податкового законодавства і аргументи щоб її відстояти, можна звернутись до відповідної комісії у податковій, яка розгляне такі заперечення. Наслідком діалогу платника з контролюючим органом може бути зміна застосованих санкцій чи донарахувань в акті перевірки», – зауважила начальник ГУ ДФС у м. Києві, привівши статистику, що у столиці близько 27% заперечень змінюють подальшу долю акта перевірки на користь платників податків.

Звертаємо увагу:

  • Раніше податківці оприлюднили оновлений план-графік для юросіб. З ним можна ознайомитися тут.
  • Початковий план-графік перевірок на 2019 рік від 22 грудня 2018 року дивіться тут.
  • Чому податківці взагалі коригують посеред року свій план-графік перевірок? Читайте тут >>
  • Кого перевірить Держпраці у 2019 році – тут, а план перевірок Пенсійного фонду на 2019 рік – за посиланням.
  • А загалом плани перевірок на 2019 рік затвердили понад 30 контролюючих органів. Про це – тут.
  • Також з березня 2019 року відновив планові перевірки ФСС. Квартальні плани-графіки для всіх областей вже розміщені на веб-порталах робочих органів Фонду та нашому порталі.

***

Читайте також: Увага! Оновлено план-графік перевірок підприємців та юросіб щодо ЄСВ, ПДФО та ВЗ

Джерело: Вісник. Офіційно про податки

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024164
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 498
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 9146
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024164
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202460