Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

ДПС взялася за боротьбу з нереальними експортними операціями

Податківцями викрито схему проведення сумнівних експортних операцій з сільськогосподарською продукцією, походження якої документально не підтверджено

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС у Львівській області викрито схему проведення сумнівних експортних операцій з сільськогосподарською продукцією, походження якої документально не підтверджено.

Встановлено, що групою осіб з використанням зареєстрованих підконтрольних суб’єктів господарювання вчинені дії, спрямовані на приховування джерел походження сільськогосподарської продукції, яка в подальшому була реалізована за межі митної території України. Податкова звітність до контролюючих органів не подавалась. За результатами проведених досліджень не сплачено податків на загальну суму понад 180 млн гривень.

Зазначені факти досліджуються у рамках кримінального провадження за ознаками ч. 1 ст. 205-1, ч. 3 ст. 212 ККУ.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ДПСУ
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі