• Посилання скопійовано

Увага! Держпраці не займається збором коштів для військової амуніції

Представляючись посадовцями Управління Держпраці, шахраї вимагають у підприємців кошти на придбання військової амуніції

Увага! Держпраці не займається збором коштів для військової амуніції

У народі кажуть: кому війна, а кому мати рідна. Користуючись складною ситуацією в державі, невідомі шахраї налагодили злочинну схему отримання коштів від керівників закарпатських підприємств. Зокрема, в області почастішали випадки, коли якісь спритники від імені посадових осіб Управління Держпраці краю надсилали SMS-повідомлення місцевим підприємцям з проханням терміново «допомогти» придбати військову амуніцію. Своє прохання «автори» зазвичай пояснювали певним «збігом обставин», мовляв колеги вирушають у зону бойових дій, та не вистачає кількох комплектів аптечок – понадіялися на одних людей, а ті підвели. Розповідає Держпраці в Закарпатській області.

Дехто з адресатів вирішив для перевірки правдивості такої інформації звернутися до очільника Управління Держпраці. Як з’ясувалося, у повідомленнях вказані номер телефону установи та  дані посадовців, що містяться у відкритому доступі на сайті Управління.

Керівник Управління Держпраці у Закарпатській області Богдан Дорош, звертається до підприємців краю і наголошує: фахівці Управління не надсилають подібних повідомлень і жодних вказівок подібного характеру він не давав. Тож радить у випадку отримання таких повідомлень  негайно звертатися до правоохоронних органів. 

***

Джерело: Держпраці у Закарпатській області

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024162
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 483
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 8866
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024164
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202460