Важливі теми
  • Посилання скопійовано

Кабмін розширив повноваження Держпраці

Держпраці анулює ліцензії та дозволи підсанкційних компаній

Кабмін розширив повноваження Держпраці

Мінекономіки повідомляє, що Державна служба України з питань праці анулюватиме раніше видані нею ліцензії з підстав, визначених законом, а також компаніям, щодо яких ухвалено рішення про запровадження санкцій.

Відповідні повноваження Держслужби затверджені Урядом на засіданні 30 вересня.

«Україна посилює санкційний тиск на державу-агресора. Комплекс дій, спрямований на досягнення максимального ефекту обмежень, містить в собі не лише введення нових санкцій та посилення тих, що були запроваджені раніше. Для того, щоб були задіяні всі можливі механізми обмежень, потребує удосконалення і нормативне поле. Сьогоднішнім рішенням Уряд розширив повноваження Держпраці, дозволивши анулювати дозволи та ліцензії з підстав, визначених Законом про санкції. Таким чином набір санкційних інструментів, який застосовуватиме Україна проти ворогів нашої держави, поповнився», - зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко.

Нагадаємо, раніше Уряд запропонував РНБО розглянути застосування санкції проти російської державної корпорації «Росатом» та пов’язаних з нею понад 700 юридичних та фізичних осіб. Також відповідні пропозиції ухвалені стосовно фізичних та юридичних осіб, причетних до незаконного поширення освітніх стандартів російської федерації на тимчасово окупованих територіях України, проти колишнього президента України Віктора Януковича та його оточення, російських олігархів тощо.

Попередньо ці рішення були розглянуті Міжвідомчою робочою групою з питань реалізації державної санкційної політики під головуванням Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра економіки Юлії Свириденко та рекомендовані до розгляду Урядом.

Джерело: Міністерство економіки України

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»