• Посилання скопійовано

Мінекономіки доповнить перелік продукції, щодо якої здійснюють держнагляд

За проєктом змін до Переліку Держпродспоживслужбу буде визначено органом державного ринкового нагляду за відповідністю продукції із кришталевого скла вимогам Технічного регламенту

Мінекономіки доповнить перелік продукції, щодо якої здійснюють держнагляд

Мінекономіки оприлюднило проєкт постанови КМУ «Про внесення зміни до переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд».

Ним пропонується внести зміну до переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, затвердженого постановою КМУ від 28.12.2016 р. № 1069, доповнивши новим пунктом. Згідно з ним Держпродспоживслужбу буде визначено органом державного ринкового нагляду за відповідністю продукції із кришталевого скла вимогам Технічного регламенту.

Очікується, що ця постанова набере чинності 17 березня 2024 року.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»