• Посилання скопійовано

Чи виконали правоохоронні органи рішення РНБО про захист бізнесу під час війни?

Строк рішення РНБО щодо рекомендації Офісу генпрокурора, Держбюро розслідувань, Нацполіції, БЕБ та СБУ провести аудит зареєстрованих справ стосовно бізнесу вже закінчився, але чітких рішень цими органами не затверджено

Чи виконали правоохоронні органи рішення РНБО про захист бізнесу під час війни?

Нагадаємо, що ще у січні 2024 року Рада нацбезпеки і оборони України доручила правоохоронним органам у тримісячний термін провести аудит всіх кримінальних справ стосовно бізнесу.

Железняк у своєму Телеграм-каналі розповів про  підсумки 3-місячного виконання Рішення РНБО про захист бізнесу.

1. «Мораторій на слідчі дії проти бізнесу на 3 місяці»…

"Десь 10 днів тримали себе в руках правоохоронці і …. Далі трохи стримували апетити. І від сьогодні у них так сказати починається знову офіційна жнива", - пише нардеп. 

2.  Перегляд і аудит справ.

"Жодну справу проти бізнесу не закрили. Аудиту не було і не буде. Всі забули про пункт одразу", - підкреслює Железняк.

3. Покарання винних.

"Нічого. Нуль.

Ну якщо не рахувати кейс НАБУ по економічному департаменту СБУ … але не думаю, що автори рішення РНБО саме такий поворот передбачали", - вважає нардеп.

4. Перезавантаження БЕБ.

"Ну тут хоч є якийсь прогрес. Але нагадаю, хотіли раз кинути. Не вийшло. Другий раз - змогли у першому читанні. І знову не то, і 20 бізнес-асоціацій та знову посли виступили проти. 
Але … тут ми з колегами допоможемо владі і, впевнений, що зараз у Штатах наші урядовці прям проникнулися реформами. Так що діватися їм немає куди - дотиснемо гарний текст", - наголошує Железняк.

5. Зміни КПК про захист бізнесу.

"Внесли і Комітет схвалив абсолютно пустий закон (№10440) від уряду, яку ніхто не  підтримав…

А зараз всі ідеї бізнесу ігнорують і вже просто нічого не відбувається. Можете про це забувати, як і про аудит. Вони б і про БЕБ хотіли забути, але міжнародники", - вважає нардеп.

6. За три місяці єдине що зроблено -  це нарешті (через рік і купу кримінальних справ від ДБР) виправили наслідки рішення ДАСУ по військовим закупівлям та прибутку.

 

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024163
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 495
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 9016
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024164
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202460