• Посилання скопійовано

Маєте зареєстровані в суді справи до початку функціонування системи Е-суду: як їх підтягнути

Для того щоб у розділі «Мої справи» відображалися справи користувача, потрібно щоб у картці додаткових відомостей учасника процесу в АСДС у відповідному полі був внесений РНОКПП користувача. Як вноситься цей код – розповідається далі у новині

Маєте зареєстровані в суді справи до початку функціонування системи Е-суду: як їх підтягнути

Е-суд у своєму Телеграм-каналі підкреслив, що не відображаються справи в кабінеті, які були зареєстровані в суді до початку функціонування системи.

У розʼясненні Е-суду йдеться про те, що зареєстрована справа в суді через заяву електронного суду надходить до кабінету користувача за його РНОКПП (раніше - ІПН). 

У випадках реєстрації таких справ РНОКПП користувача заповнюється в картці учасника процесу автоматизованої системи документообігу суду (далі - АСДС) автоматично з сертифіката ЕЦП/КЕП користувача. 

Для того щоб в розділі «Мої справи» відображалися справи користувача, потрібно щоб у картці додаткових відомостей учасника процесу в АСДС у відповідному полі був внесений РНОКПП користувача.

Для цього необхідно звернутися до суду із заявою, використовуючи шаблон «Заява про ознайомлення з матеріалами справи в електронному вигляді (внесення РНОКПП до додаткових відомостей про учасника справи та надання доступу до електронної справи)», щоб відповідальний працівник апарату суду вніс дані РНОКПП.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Судова практика

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Судова практика»