Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

Штрафи за нереєстрацію акцизних складів: розміри та початок застосування

Штрафи за нереєстрацію акцизних складів почнуть діяти з 1 жовтня 2019 року. Розмір штрафу за відсутність реєстрації становить 1 000 000 грн

Податківці у підкатегорії 116.12 "ЗІР" нагадує, що Законом № 2628 внесено зміни до п. 128-1.2 ПКУ, редакція якого набуває чинності з 01.07.2019 р. та яким передбачено, що відсутність з вини платника податку реєстрації акцизних складів у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового платником податку - розпорядником акцизного складу тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1000000 гривень.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 2000000 гривень.

При цьому, п. 25 підрозд. 5 розд. ХХ ПКУ, зокрема, передбачено, що норми п. 128-1.2 ПКУ, яким запроваджено нові штрафні санкції, застосовуються з 1 жовтня 2019 року.

***

Читайте також: Увага! До 1 липня можна буде зареєструвати акцизні склади без наслідків

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
Відповідальність , Податкова консультація , Штрафи , Акцизний склад

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі