Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Внимание! Новые признаки доходов следует применять при подачи ф. №1ДФ за ІІІ квартал

Поскольку Приказ №241 вступит в силу 01.07.2020 года, то новые признаки доходов нужно будет применять начиная с ІІІ квартала 2020 года (как мы и предполагали ранее)

Офіс великих платників податків ДПС повідомляє, що Міністерством фінансів України наказом від 26.05.2020 р. № 241 внесено зміни  до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку.

Суть змін полягає в коригуванні Довідника ознак доходів фізичних осіб, зокрема:

Ознаку 106 розділили на:

Ознаку 153 замінили дві нові:

Ознака 128 дещо змінить назву: "Сума державної та соціальної матеріальної допомоги, державної допомоги (включаючи грошові компенсації особам з інвалідністю, на дітей з інвалідністю при реалізації індивідуальних програм реабілітації осіб з інвалідністю, суми допомоги по вагітності та пологах), винагород і страхових виплат, які отримує платник податку з бюджетів та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування та у формі фінансової допомоги особам з інвалідністю з Фонду соціального захисту інвалідів (пп. 165.1.1 п. 165.1 ст. 165 Кодексу)".

Наказ набирає чинності з 01.07.2020 року.

Нагадуємо, що Податковий розрахунок (ф. 1-ДФ) подається окремо за кожний квартал протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.

Оскільки цей Наказ набере чинності 01.07.2020 року, то нові ознаки доходів потрібно буде застосовувати починаючи з третього кварталу 2020 року.

***

Читайте такожУвага! З 1 липня з’являться нові ознаки доходів для ф. №1ДФ

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Центральный офис по обслуживанию крупных плательщиков
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
1-ДФ , Бланки , Отчетность , НДФЛ , Налоговая отчетность

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме