Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Гетманцев инициирует упрощение единой отчетности

К Гетманцеву поступили многочисленные обращения налогоплательщиков, бухгалтеров с критикой единой отчетности, сложностью в заполнении, отсутствием подтверждения получения ГНС такой отчетности (2 квитанции)

Гетманцев у своєму пості в ФБ вказав, що 11 травня був останній день подання єдиної звітності - податкового розрахунку сум ПДФО та ЄСВ. Приймаючи Закон про об'єднання звітності з ПДФО та ЄСВ законодавець ставив за мету визначити єдиним звітним періодом – квартал, скоротити кількість звітів і часу для їх складання.

Однак, незважаючи на те, що МФУ в січні 2021 року доповіло Комітету, що ним забезпечено реалізацію законодавчого права платника ЄСВ подавати звітність про нарахування єдиного внеску у складі звітності з ПДФО, до мене як Голови Комітету надходять численні звернення платників податків, бухгалтерів з критикою самої форми звітності, складністю в заповненні, відсутності підтвердження отримання контролюючим органом такої звітності (2 квитанції).

Тому, ініціюю створення робочої групи за участі представників МФУ, ДПС України, Пенсійного фонду України, бухгалтерів, експертів для врегулювання питання щодо спрощення форми податкового розрахунку сум ПДФО та ЄСВ, порядку його заповнення. Прошу платників податків запропонувати своїх представників для участі в робочій групі.

Звертаю увагу платників податків, що з 1 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину штрафні санкції не застосовуються (пункт 52-1 підрозділу 10 «Інші перехідні положення» Розділу ХХ «Перехідні положення» ПК України).

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Отчетность , единая отчетность

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 92

Новости по теме

Консультации по теме