Главная Все новости Финансы и банки Банки

Нацбанк усилил защиту помещений банков

Национальный банк ужесточил требования к организации защиты помещений банков в Украине, в которых осуществляется работа с наличными и другими ценностями

НБУ повідомляє, що посилив вимоги до організації захисту приміщень банків в Україні, в яких здійснюється робота з готівкою та іншими цінностями. Відповідні норми містить постанова НБУ від 14.08.2018 р. №93  "Про затвердження Змін до Правил організації захисту приміщень банків в Україні".

Метою прийняття цієї постанови є необхідність вдосконалення вимог щодо організації захисту приміщень банків в Україні та уточнення норм стосовно надання банками в оренду індивідуальних сейфів.

Крім того, розробка цієї постанови зумовлена необхідністю удосконалення існуючих норм захисту приміщень банків в Україні та має на меті підвищення захисту працівників банку, що здійснюють роботу з готівкою.

Застосування її норм дасть змогу:

- вдосконалити діючи вимоги до організації захисту приміщень банків в Україні;

- підвищити рівень контролю за окремими приміщеннями з метою зменшення можливого негативного впливу людського фактору;

- підвищити вимоги до захисту працівників банку, що здійснюють роботу з готівкою.

Постанова набирає чинності з 22 серпня 2018 року.

Джерело
Нацiональний банк України
Рубрика:
Финансы и банки / Банки
Теги:
Банки , Наличность

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме