Главная Все новости Труд и социальная защита ЕСВ, социальная защита

Оформление выплат помощи по безработице в «Дії»: новый сервис от Минцифры

Через «Дію» можно получить статус безработного и оформить выплаты помощи по безработице онлайн

Мінцифри  повідомило про нову електронну послугу на порталі Дія!

Відсьогодні можна отримати статус безробітного та оформити виплати допомоги із безробіття онлайн.

Оформлення допомоги із безробіття онлайн стало можливим завдяки постанові «Про реалізацію експериментального проєкту щодо реалізації прав громадян на соціальний захист від безробіття», яку сьогодні ухвалив Кабмін.

Щоб скористатись послугою, необхідно авторизуватись у кабінеті користувача на порталі Дія за допомогою кваліфікованого електронного підпису, електронної системи ідентифікації BankID чи MobileID.

Під час карантину статус безробітного та призначення відповідної допомоги із безробіття можна отримати протягом одного дня за поданням однієї заяви онлайн. Потрібно буде лише заповнити анкету. Вона допоможе визначити перелік документів, які вам необхідно буде додати до автоматично сформованої заяви.

Сповіщення про результат надійде вам на електронну пошту, смс-повідомленням на телефон, а також відобразиться в особистому кабінеті на порталі Дія.

Після карантину буде змінено час розгляду заяви. Також з’явиться функціонал для прямої комунікації менеджера ДСЗ та користувача щодо пошуку роботи.

Користуйтеся електронними послугами, обов’язково дотримуйтеся карантину та слідкуйте на новинами Мінцифри.

Проєкт реалізований у партнерстві Міністерства цифрової трансформації, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Державна служба зайнятості та за підтримки проєкту USAID/UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Джерело
Минцифры
Рубрика:
Труд и социальная защита / ЕСВ, социальная защита
Теги:
Электронный документ , Фонд безработицы

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме