Главная Все новости Труд и социальная защита ЕСВ, социальная защита

Выплаты больничных и декретных проверят: Минфин подготовил методику верификации

Верификация больничных предусматривает проверку назначения и начисления больничных. Приведенный проект документа объясняет, из каких источников будет браться информация для такой проверки

Міністерство фінансів України підготувало Методику верифікації державних виплат, що здійснюються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Верифікація проводиться шляхом порівняння даних, отриманих від різних відомств. Про це повідомляє «РБК-Україна».

Проєкт наказу розміщений для обговорення на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).

До виплат, що підлягають верифікації, відносяться виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві та/або професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності:

  1. щомісячна страхова виплата в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;
  2. щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі смерті потерпілого;
  3. одноразова допомога потерпілому в разі стійкої втрати професійної працездатності;
  4. одноразова допомога членам сім’ї потерпілого (в разі смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві);
  5. страхова виплата дитині, яка народилася інвалідом внаслідок травмування на виробництві або професійного захворювання її матері під час вагітності;
  6. відшкодування вартості поховання потерпілого та пов’язаних з цим ритуальних послуг;
  7. страхова виплата в разі переведення потерпілого на легшу, нижче оплачувану роботу;
  8. допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною);
  9. допомога по вагітності та пологах;
  10. допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві).

Згідно з документом, верифікація проводиться шляхом порівняння даних про реципієнтів, які були надані Фондом, та інформації суб’єктів надання інформації.

Для здійснення верифікації може використовуватися інформація, одержана від Державної податкової служби, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції, Міністерства соціальної політики, Пенсійного фонду, Міністерства освіти і науки, Державного центру зайнятості.***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Труд и социальная защита / ЕСВ, социальная защита
Теги:
Больничные , Фонд соцстраха

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме