Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

Сервис остается главным приоритетом ГФС

Об этом сказала Людмила Демченко во время заседания общественного совета при ГУ ГФС в г. Киеве

«В ході реорганізації фіскальної служби, сервіс продовжує залишатись головним пріоритетом у податковому напрямі. І наше головне завдання – пройти цей етап перетворень, щоб платники податків не відчули жодних незручностей», – зауважила начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко під час засідання громадської ради при ГУ ДФС у м.Києві, яке відбулось у стінах столичної податкової.

Своєю чергою, присутній на засіданні громадської ради виконуючий обов’язки начальника Київської міської митниці ДФС Євгеній Сафонов, звітуючи про діяльність, запевнив у сталій роботі столичної митниці та належному виконанню її головних функцій. За його словами, по при збільшення пасажиропотоку та вантажів, спостерігається тенденція до зменшення кількості складених протоколів про порушення митних правил, тобто громадяни і суб’єкти ЗЕД стають сумлінніші і це дуже позитивний аспект.

Загалом, в ході засідання члени громадської ради заслухали звіти про діяльність комітетів Ради з питань податкової та з питань митної політики, вирішили скоротити назви комітетів та прийняли ще ряд організаційних рішень.

Також, члени громадської ради ставили свої запитання представникам ГУ ДФС у м. Києві та митниці які стосувались зокрема питань реорганізації, єдиного соціального внеску для непрацюючих фізосіб-підприємців, питань блокування податкових накладних, адміністрування податку на нерухомість,  можливості висвітлення на субсайті процедур апеляційного оскарження платниками податків, питань проявів отримання неправомірної вигоди працівниками ДФС та питань отримання так званих «листів щастя» митними брокерами. Жодне з питань не залишилось без відповідей.

Джерело
ДФС у м. Києві
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
ГФСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме