Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

17 октября судьба нового порядка проверок Гоструда будет решена в суде

В Окружной админсуд г. Киева поступил иск о признании противоправным постановления КМУ №823 относительно проведения инспекционных посещений Гоструда

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов про визнання протиправною постанову Уряду, якою було затверджено нові порядки перевірок Держпраці. Зокрема, йдеться про постанову КМУ №823.

На думку позивачів, оскаржувана постанова не відповідає правовим актам вищої юридичної сили, а саме: ст. 19 Конституції Українист. 1-4 Закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», а також прийнята з порушенням вимог ст. 21 Закону «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Разом із позовом до суду надійшла заява про його забезпечення, в якій позивачі просять зупинити дію оскаржуваної постанови.

Наразі вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

 

UPD/25/09/2019
Ухвалою від 24 вересня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Васильченко І.П. відкрив провадження в адміністративній справі за позовом ТОВ "Єдина служба правової допомоги" та ФОП Пугач В.В. до Кабінету Міністрів України про визнання протиправною та нечинною повністю постанови № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».
Зокрема, 17 жовтня має відбутися підготовче засідання в Окружному адмінсуді. Проте у Уряда є 15 днів з дня отримання зазначеної Ухвали щодо подання відзиву на позивну скаргу.
Якщо відзиву не буде надано, то суд прийме рішення на підставі наявних доказів.
Чекаємо далі... 

***

Читайте також: 

Джерело
Окружной административный суд г. Киева
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
Проверки , Суд , Гоструда

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?