Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

Кто может стать новым руководителем ГНС: перечень кандидатов (обновлено)

НАГС разместило перечень кандидатов на должность главы ГНС. Среди них действующий руководитель Любченко, его заместители Рубан Н. и Олейников Е.

Нагадаємо, що 17 березня було затверджено Розпорядження №203-р про оголошення конкурсу на зайняття посади Голови ДПС. 24 березня строк подання документів для участі закінчився. Про це ми писали тут.

І ось наразі національне агентство з питань державної служби оприлюднило список кандидатів на посаду голови Державної податкової служби. 

За даними відомства, всього на участь в конкурсі на посаду нового керівника ДПС зареєстровано 9 кандидатів. Перелік можна переглянути тут. Серед них:

  • діючий керівник Податкової служби Олексій Любченко;
  • екс-заступник міністра фінансів Василь Шкурак;
  • діючі заступники голови ДПС Наталія Рубан і Євген Олейніков
  • екс-керівник Офісу великих платників податків ДФС Євген Бамбізов;
  • екс-керівник Головного управління ДФС в Києві Дмитро Зенін.

Наступний етап конкурсного відбору – тестування (знання законодавства та тестування на абстрактне мислення), перевірка на володіння іноземною мовою та співбесіда з Комісією з питань вищого корпусу. Відеозапис співбесід можна буде переглянути на офіційному каналі НАДС в YouTube вже наступного дня після їх проведення. 

 

UPD_06/04/2021

За повідомленням НАДС, 29 березня тестування на посаду  Голови державної податкової служби України проходили 8 осіб (від ред. ПІБ осіб не наведено). Але тестування – це лише один із етапів конкурсної процедури. Адже за рішенням конкурсної комісії, учасники ще можуть проходити розв’язання ситуаційних завдань. На кандидатів, які успішно пройшли тестування, чекають співбесіди. 

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
ГНСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 4

Новости по теме

Консультации по теме