Главная Все новости Право и ответственность Ответственность, санкции и штрафы

Сделали ошибку в коде 032 приложения 4ДФ по обособленному подразделению: будет ли штраф?

Если налоговый агент в строке 032 приложения 4ДФ с данными по обособленному подразделению отметил наименование юрлица и код согласно Кодификатору по местонахождению юридического лица, то должностные лица привлекаются к административной ответственности. Финансового штрафа во время карантина не будет

Податківці у підкатегорії 103.26 «ЗІР» зазначили, що за нормами пп. 168.4.3 ПКУ, ПДФО, нарахований відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, за звітний період перераховують до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу. Коли відокремлений підрозділ не уповноважений нараховувати (сплачувати) ПДФО, тоді за такий відокремлений підрозділ усі обов'язки податкового агента виконує юридична особа. ПДФО, нарахований працівникам відокремленого підрозділу, перераховують до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

Якщо відокремлений підрозділ юрособи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) ПДФО до бюджету та який не має окремого балансу і самостійно не веде розрахунки із застрахованими особами, тоді податковий розрахунок за такий підрозділ подає юридична особа за основним місцем обліку.

В рядку 032 додатка 4ДФ до податкового розрахунку зазначають дані про відокремлений підрозділ юридичної особи (повне найменування відокремленого підрозділу та код за Кодифікатором за місцезнаходженням підрозділу, стосовно якого юридичною особою подає податковий розрахунок).

За подання не в повному обсязі, або з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов'язань платника податку та/або до зміни платника податку, застосовують штрафні (фінансові) санкції відповідно до п. 119.1 ПКУ.

Водночас, з огляду на п. 52-1 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ, в період карантину штрафи за податкові правопорушення не застосовують.

Однак не скасована адміністративна відповідальність. Тому, якщо податковий агент у рядку 032 додатка 4ДФ з даними про відокремлений підрозділ зазначив найменування юридичної особи і код за Кодифікатором за місцезнаходженням юридичної особи, то посадові особи притягують до адміністративної відповідальності згідно з ст. 163-4 КУпАП.

***

Читайте також: Нове про заповнення рядків 032 та 033 додатка 4ДФ від ДПС

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Общедоступный информационно-справочный ресурс
Рубрика:
Право и ответственность / Ответственность, санкции и штрафы
Теги:
Ответственность , Филиал , Штрафы , единая отчетность

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме