Главная Все новости Упрощенная система Физлица — предприниматели на едином налоге

Для внесения изменений в реестр плательщиков единого налога следует обратиться в ГНИ с заявлением

ДФС разъяснила вопрос о документах, необходимых для внесения изменений в виды хоздеятельности физлица-предпринимателя плательщика единого налога II группы

Податківці нагадують, що для держреєстрації змін до відомостей про фізособу-підприємця, що містяться в ЄДР, подаються такі документи:

- заява про держреєстрацію змін до відомостей про фізособу-підприємця, що містяться в ЄДР;

- документ про сплату адмінзбору – у випадках, передбачених Законом;

- копія довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки – у разі внесення змін, пов'язаних із зміною реєстраційного номера облікової картки платника;

- копія першої сторінки паспорта та сторінки з відміткою про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта – у разі внесення змін, пов'язаних із зміною серії та номера паспорта, – для фізосіб, які відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта.

Для внесення змін до переліку видів діяльності, обраних фізособою-підприємцем для ведення госпдіяльності, необхідно звернутись до державного реєстратора та внести зміни до ЄДР.

Разом з тим, у разі зміни податкової адреси госпсуб'єкта, місця провадження госпдіяльності, видів господарської діяльності єдинником І і ІІ групи заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

При зміні відомостей щодо обраних фізособою-підприємцем І та ІІ груп видів господарської діяльності, вносяться зміни до реєстру платників єдиного податку в день подання платником відповідної заяви (п. 299.8 ст. 299 ПКУ).

Отже, для внесення змін до реєстру платників єдиного податку, зокрема, щодо видів госпдіяльності, слід звернутись до ДПІ за місцем податкового обліку із заявою, затвердженою Наказом Мінфіну "Про затвердження форми свідоцтва платника єдиного податку та порядку видачі свідоцтва, форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік" від 20.12.2011 р. №1675.

Зазначене роз’яснення надано Листом ГУ ДФС у м. Києві від 25.02.2016 №1530/О /26-15-12-02-14.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Упрощенная система / Физлица — предприниматели на едином налоге
Теги:
2 группа ЕН , Единый налог , Упрощенный учет

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 8

Новости по теме

Консультации по теме