Главная Все новости Общество и жизнь Автомобили

В Украине планируют отказаться от «писем счастья» для водителей

В МВД планируют в ближайшее время изменить процедуру оформления нарушений правил дорожного движения

У Міністерстві внутрішніх справ планують найближчим часом змінити процедуру оформлення порушень правил дорожнього руху, і відмовитися від надсилання так званих «листів щастя» водіям.

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни», повідомляє кореспондент Укрінформу.

За його словами, раніше в Україні з’явилася можливість сплачувати штрафи за порушення ПДР онлайн, і поінформував, що частка своєчасної оплати штрафів в Україні складає більше 86 відсотків, що відповідає європейському рівню.

«Ми вважаємо, що саме доступність електронних сервісів забезпечує таку високу дисципліну платежів. До речі, до 90 відсотків оплат станом на сьогодні здійснюються ще до того, як водій отримає поштою постанову про оформлення штрафу. Тому ми найближчим часом змінимо процедуру оформлення порушень ПДР, і відмовимося від надсилання цих "листів щастя" так званих, що дозволить економити приблизно 6 мільйонів гривень державних коштів на місяць», – зазначив глава МВС.

Аваков нагадав, що раніше у нашій країні у мобільному додатку «Дія» були запроваджені цифрові образи паспорту громадянина України у вигляді ID-картки та закордонного біометричного паспорту, посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Як повідомлялося, 6 травня Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон, що скасовує надсилання поштою виконаних постанов про адмінправопорушення.

Документ було направлено на підпис Президенту.

Закон скасовує необхідність надсилання на поштову адресу порушника постанов про адмінправопорушення, по яких уже сплачений штраф.

Відповідний законопроєкт №5058 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконаних постанов» Верховна Рада ухвалила в другому читанні на позачерговому засіданні 29 квітня.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
УКРИНФОРМ
Рубрика:
Общество и жизнь / Автомобили
Теги:
Автотранспорт , Штрафы , Общество , Транспортные средства

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме