Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Киев и 5 областей не готовы к новому этапу послаблений карантина

МОЗ оценил готовность областей к ослаблению карантина. Киев и Волынская, Донецкая, Львовская, Ровенская и Черновицкая области не готовы

РБК-Україна повідомляє, що в Україні з 1 червня починається третій етап ослаблення карантину. За даними Міністерства охорони здоров'я, зараз до послаблення не готові Київ, а також Волинська, Донецька, Львівська, Рівненська і Чернівецька області.

Про це повідомили в МОЗ.

Так, згідно з даними на ранок 1 червня в Києві, Волинській, Львівській, Рівненській та Чернівецькій областях зафіксовано понад 12 хворих на 100 тисяч населення. Донецька область не відповідає критеріям за кількістю проведених тестів - 8,93 при не менш 12 необхідних.

У цілому для ослаблення області повинні відповідати трьом критеріям:

  • кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення не перевищує 12;
  • завантаженість ліжок у лікарнях менше 50%;
  • охоплення тестуванням більше 12 на 100 тисяч населення.

Рішення про готовність регіону до нового етапу ослаблення приймає обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зазначимо, з 1 червня в Україні відкривають фітнес і спортивні зали, навчальні заклади вищої освіти, а також поновлюються міжобласні пасажирські транспортні перевезення.

Також РБК-Україна писало, що в Україні зафіксований спад нових випадків коронавіруса - за добу захворіли 340 осіб, загальна кількість хворих перевищила 24 тисячі.

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме