Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Внимание! Правительство утвердило Порядок получения карантинной помощи в 8000 грн

На очередном заседании КМУ Шмыгаль акцентировал внимание на принятии постановления о дополнительных мерах соцподдержки застрахованных лиц на период осуществления ограничительных противоэпидемических мероприятий, введенных с целью предотвращения распространения в Украине коронавируса. Перечень КВЭД этим порядком не установлен. Ждем дальше

РБК-Україна повідомляє, що підприємці та інші громадяни, які постраждали від умов "червоної" зони карантинних обмежень, зможуть зареєструватися на отримання допомоги в розмірі 8 тисяч гривень вже наступного тижня. Це можна буде зробити за допомогою порталу або застосунку "Дія".

Про це під час засідання Камбіну сказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Виплати, як і минулого разу, здійснюватимуться автоматично після подання заявки на порталі або в застосунку Дія. Зареєструватись на отримання допомоги від держави у розмірі 8 тисяч гривень можна буде вже наступного тижня", - сказав прем'єр.

Він зазначив, що уряд сьогодні схвалить рішення, яке дасть змогу запустити механізм підтримки громадян та бізнесу, що постраждали від посилених карантинних заходів у "червоних зонах".

 UPD_09/04/2021

На сайті КМУ з'явився текст постанови щодо встановлення порядку виплати карантинної допомоги працівникам та ФОПів червоної зони. Також затверджено новий перелік КВЕДів. Заяви для її отримання слід подавати через Дію. Про це ми розповіли тут

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Предприниматели , Экономика , Материальная помощь , Финансовая помощь , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 14

Новости по теме

Консультации по теме