Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Внимание! Отдельным школьникам планируют продолжить учебный год до июля

Школьный учебный год должен длиться 175 дней. Поэтому в тех регионах, где были продолжены каникулы из-за епидемобстоятельств, обучение должно заканчиваться не позднее июля

Шкільний навчальний рік має тривати 175 днів і закінчуватися не пізніше липня. Розповідає УНІАН.

В Україні цьогоріч можуть продовжити навчальний рік в школах - учням доведеться влітку відпрацьовувати пропущене через весняний карантин.

Про це повідомили у Міносвіти, йдеться в "Сніданку з 1+1".

У відомстві кажуть, що згідно із законодавством - шкільний навчальний рік має тривати 175 днів. І закінчуватися не пізніше як у липні. Традиція закінчувати навчальний рік у травні допустима тільки за умови, що навчальний заклад використав усі навчальні дні.

Наразі в більшості шкіл навчання йде за планом, але в дистанційному режимі. Втім, є школи, в яких були надзвичайні ситуації, до прикладу - подовжені канікули - коли діти не навчалися. І саме в таких закладах навчання буде продовжене до червня. Та ці рішення будуть ухвалюватиме безпосередньо керівники навчальних закладів.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
УНИАН
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , Обучение , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 7

Новости по теме

Консультации по теме