Главная Все новости Общество и жизнь Экономика

Протесты в Черновцах против карантина: бизнесу частично пошли на уступки

Протестующим в Черновцах против карантина частично пошли на уступки

Учасникам протесту в Чернівцях проти карантину частково пішли на поступки. Зокрема, підприємцям Калинівського ринку дали доступ до своїх торгових місць. Розповідає РБК-Україна.

Відповідне рішення прийнято на сесії міської ради.

Повідомляється, що бізнес наполягав на тому, щоб підприємців Калинівського ринку звільнили від плати за камери схову, оскільки непродовольчому сектору заборонено працювати при карантині "червоної зони".

Крім того, міську раду просили відкрити всі входи на ринок і дати доступ до торгових місць з 05:00 до 22:00. Обидві вимоги були підтримані депутатами.

Проте доступ до торгових місць не означає, що Калинівський ринок запрацює у повному обсязі, незважаючи на карантин. Мова йде про те, що раніше до 14:00 підприємців взагалі не пускали на ринок, і вони не могли вивезти свій товар.

Нагадаємо, Київ з 1 квітня взагалі забороняє продуктові ярмарки у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації. Заборона буде діяти до 12 квітня.

На сьогодні в "червоній зоні" залишаються Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька і Чернігівська області. В них діє обмеження на роботу непродовольчих ринків.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Экономика
Теги:
Торговля , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме