Главная Все новости Госрегулирование Наличное обращение и касса

Что является медизделиями и лекарственными средствами с целью применения РРО?

Налоговики привели определение медизделий и лекарственных средств с целью применения РРО

ДФС у Рівненській області розповідає, що з метою застосування реєстраторів розрахункових операцій виробами медичного призначення є будь-який інструмент, апарат, прилад, пристрій, програмне забезпечення, матеріал або інший виріб, призначені для діагностики, лікування, профілактики організму людини та (або) забезпечення таких процесів.

При цьому абз. 2 ст. 2 Закону України від 04.04.1996 р. №123/96-ВР «Про лікарські засоби» із змінами та доповненнями встановлено, що лікарський засіб – будь-яка речовина або комбінація речовин (одного або декількох активних фармацевтичних інгредієнтів (далі – АФІ) та допоміжних речовин)), що має властивості та призначена для лікування або профілактики захворювань у людей, чи будь-яка речовина або комбінація речовин (одного або декількох АФІ та допоміжних речовин), яка може бути призначена для запобігання вагітності, відновлення, корекції чи зміни фізіологічних функцій у людини шляхом здійснення фармакологічної, імунологічної або метаболічної дії або для встановлення медичного діагнозу.

 

Від редакції: Нагадаємо, що з 2019 року на фізосіб-«єдинників» також поширюється обов'язок застосування РРО у разі продажу медвиробів та ліків. Про це ми писали тут та тут.

***

Читайте також:

Джерело
ГФС в Ровенской области
Рубрика:
Госрегулирование / Наличное обращение и касса
Теги:
Единый налог , Лекарственные средства , Предприниматели , РРО , Медицина

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме