Главная Все новости Госрегулирование Другое

Разработан план мероприятий по защите объектов критической инфраструктуры

Мининфраструктуры создало Государственное предприятие "Центр систем безопасности и информатизации", целью которого является обеспечение кибербезопасности и защиты критической инфраструктуры

Про це заявив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк під час участі у Міжнародному круглому столі "Роль та місце спеціальних служб у захисті об’єктів критичної інфраструктури", організованому ОБСЄ та Службою безпеки України.

У заході взяв участь Голова представництва ЄС в Україні пан Хьюг Мінгареллі, а також представники РНБО,  Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, Національного інституту стратегічних досліджень.

Юрій Лавренюк зазначив, що практично всі інфраструктурні об’єкти, які знаходяться у власності і використанні підвідомчих Міністерству  підприємств, служб та відомств, можна віднести до об’єктів критичної інфраструктури, і саме Міністерство  відповідає за стале та безперебійне функціонування цих підприємств.

«Наша держава знаходиться у стані війни і стандартні підходи до захисту критичної інфраструктури не підходять. За ініціативи Міністра інфраструктури Володимира Омеляна в рамках реформи державної служби, в Міністерстві створено генеральний директорат цифрової інфраструктури. Окрім того, створено нове Державне підприємство «Центр систем безпеки та інформатизації», яке буде займатись кібербезпекою та іншими напрямами захисту критичної інфраструктури», - підкреслив Юрій Лавренюк.

Створене підприємство буде здійснювати координацію та реалізацію політики, яку формує Міністерство у сфері захисту критичної інфраструктури (пожежно-техногенна безпека, фізохорона і оборона об’єктів критичної інфраструктури та кіберзахист).

Крім того, Міністерство інфраструктури планує створення сучасного  потужного галузевого центру кібербезпеки та захисту інформації та оперативного реагування на кіберінциденти (CSIRT-Computer Security Incident Response Team). Галузевий центр буде працювати на базі новоствореного державного підприємства.

***

Читайте також:

Закон про кібербезпеку: кого та як захищатимуть з травня 2018 року?

Президент затвердив основні засади забезпечення кібербезпеки України

Скажи "ні" кібератакам: що дасть Україні новий закон про кібербезпеку?

Президент підписав рішення щодо посилення заходів із кібербезпеки

Джерело
Міністерство інфраструктури
Рубрика:
Госрегулирование / Другое

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Сюди! Тут -20%
на передплату
Закрыть +