Главная Все новости Госрегулирование ВЭД

Зеленский одобрил закон о режиме общего транзита

23 сентября Президент В. Зеленский подписал законопроект №1082 «О режиме общего транзита и введении национальной электронной транзитной системы»

«РБК-Україна» розповідає, що Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект №1082 «Про режим загального транзиту і введення національної електронної транзитної системи».

Останній етап проходження документа – закон підписаний, повернутий з підписом від президента.

Так, законом встановлюються основні засади організації та здійснення загального режиму транзиту товарів через митну територію України; порядок і умови переміщення таких товарів митною територією України в спільному режимі транзиту. Також у документі передбачене здійснення митних формальностей, застосування механізму забезпечення сплати митного боргу, застосування спеціальних транзитних спрощень і інші особливості здійснення операцій загального режиму транзиту.

Нагадаємо, даний закон за основу і в цілому Рада прийняла 12 вересня.

Також нагадаємо, що наприкінці квітня парламент 8 скликання схвалив за основу закон про режим загального транзиту з Європейським союзом. Відповідний законопроект №9532 «Про режим загального транзиту» підтримали 234 парламентарія.

Закон від 12.09.2019 р. №78-IX набирає чинності через шість місяців з дня, наступного за днем його опублікування, та діє до набрання чинності для України Конвенцією про процедуру спільного транзиту від 20 травня 1987 року. Його опубліковано в Голосі України від 25.09.2019 р. №183. Відповідно Закон №78 почне діяти з 25 березня 2020 року.

***

Читайте також: Спільний транзит та авторизовані економоператори: зміни для ЗЕД від ВРУ

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Госрегулирование / ВЭД
Теги:
Таможня , Законопроекты , ВЭД , Декларация

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме