Главная Все новости Налогообложение Общие положения

Cоюз предпринимателей призывает Президента ветировать законопроект №2524

СПУ призывает Президента Украины вернуть законопроект №2524 на доработку Парламенту

В рамках робочої групи з напрацювання змін до Закону №466, який критично сприйняла уся бізнес-спільнота, учасники погодили часткові зміни щодо найбільш суперечливих норм. З ними ви може ознайомитися тут

І саме на прийняття такого тексту змін, поданих через проєкт №2524, очікував бізнес! Однак учора Верховна Рада при ухвалені Закону вилучила значну частину вже погоджених норм:

  • дійсними залишаться подовжені строки (7 років) для донарахувань зобов’язань у разі перевірки щодо зарплатних податків
  • правила «тонкої капіталізації» передбачають застосування обмежень на вирахування відсоткових витрат
  • зміни у визначенні та у податковому коригуванні ділової мети відхилено, таким чином, залишається незрозумілий для платників податків алгоритм визначення розумної економічної мети
  • перенесення термінів щодо постійного представництва нерезидента, операцій з КІК та норму, яка дозволяє протягом 2 років не нараховувати штрафи і пеню за неправильну звітність з операцій із КІК – відхилено.

Враховуючи те, що ухвалений Парламентом документ не відображає узгоджених домовленостей учасників робочої групи та збільшує фіскальний тиск на підприємців, просимо Президента України Володимира Зеленського повернути Закон №2524 для доопрацювання Парламенту для врахування необхідних та погоджених бізнес-спільнотою змін.

Нагадаємо, за ініціативою Президента України було створено робочу групу з напрацювання змін до Закону №466 для вилучення логічних неузгодженостей та частини норм, що є обтяжливими для бізнесу. До складу робочої групи увійшли представники бізнес-асоціацій (зокрема, СУП), Офісу Президента, профільного Комітету Парламенту та Міністерства фінансів.

***

Читайте також: Увага! ВРУ змінила Закон №466 та скасувала книги обліку для ФОПів

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Союз украинских предпринимателей
Рубрика:
Налогообложение / Общие положения
Теги:
Предприниматели , Законопроекты , Налоговая реформа -2020

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме