Главная Все новости Налогообложение Другие налоги

ГНС продолжает бороться с нелегальными доходами физлиц

В частности, физлицом были открыты более 20 банковских карточных счетов для создания условий для уклонения от налогообложения сельхозпредприятию и непосредственно себе как предпринимателю, получения на собственные нужды средств, которые фактически могут быть выручкой от реализации сельхозпродукции

Податківцями спільно з ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 ККУвиявлено факти отримання фізичною особою на власні  платіжні картки понад 18 млн гривень. При цьому зазначена особа є одночасно пов’язаною особою сільгосппідприємства та підприємцем.

Як зʼясували працівники відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, фізичною особою було відкрито понад 20 банківських карткових рахунків для створення умов для ухилення від оподаткування сільгосппідприємству та безпосередньо собі як підприємцю, отримання на власні потреби коштів, що фактично можуть бути виручкою від реалізації сільгосппродукції, необлікованої в обліку сільгосппідприємства та підприємця.

У подальшому кошти обготівковувались через банкомати та касові відділення банківських установ, а також  використовувались на власні потреби шляхом розрахунку платіжними  картками в торгових мережах, готелях, ресторанах як на території України, так і за її межами.

Наслідком використання фізичною особою зазначеної схеми є заниження об’єкту оподаткування підконтрольним сільгосппідприємством та особисто як підприємцем, а також  несплата податків як фізичною особою.

Матеріали передані до ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі для залучення до кримінального провадження.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ГНСУ
Рубрика:
Налогообложение / Другие налоги
Теги:
Сельское хозяйство

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме