Главная Все новости Налогообложение НДФЛ

Размер налоговой соцльготы в 2017 году для инвалидов I и II групп и чернобыльцев

ГФС разъяснила, что такие лица имеют право на налоговую социальную льготу в размере 150%, что в 2017 году составляет 1200 грн

ДФС у м. Києві у листі від 16.01.2017 р. № 331/М/26-15-13-01-10 повідомила, що інваліди I або II групи, а також особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (перша або друга категорії) мають право на податкову соціальну пільгу у розмірі 150%, що у 2017 році це дорівнює 1200 грн (800 х 150%) до доходу у вигляді заробітної плати. 

Звісно, право на таку пільгу виникатиме за умови, що розмір заробітної плати не перевищує у 2017 році 2240 грн.

Для отримання пільги платникові податку потрібно подати роботодавцю заяву про самостійне обрання місця застосування податкової соціальної пільги.

Податкова соціальна пільга починне застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви та документів, що підтверджують таке право.

***

Читайте також: ПДФО-2017: останні законодавчі зміни 

Розміри податкової соціальної пільги з ПДФО у 2017 році дивіться у довіднику>>

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФС у м. Києві
Рубрика:
Налогообложение / НДФЛ
Теги:
Инвалиды , НДФЛ , Льготы , Чернобыльцы

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме