Главная Все новости Налогообложение НДС

Автостанция продает билеты на перевозку багажа: что с НДС?

Базой обложения НДС у автостанции - плательщика НДС, которая осуществляет продажу билетов на проезд в автобусах и на перевозку багажа, является сумма, состоящая из станционного сбора и платы за услуги по предварительной продаже билетов

ДФСУ у листі від 29.09.2016 р. №21112/6/99-99-15-03-02-15 розглянула питання щодо порядку визначення автостанцією — платником ПДВ бази оподаткування ПДВ при здійсненні операції з постачання (продажу) квитків на перевезення багажу, та повідомила.

У автостанції - платника ПДВ базою оподаткування ПДВ у разі постачання нею  квитків на проїзд в автобусах та на перевезення багажу є винагорода, що включає автостанційний збір. При цьому до бази оподаткування ПДВ автостанції - платника ПДВ не включається вартість перевезення, що перераховується автостанцією — платником ПДВ перевізнику, та сума витрат на страхування пасажирів, яка перераховується страховій компанії.

Отже, базою оподаткування ПДВ у автостанції - платника ПДВ, яка здійснює продаж квитків на проїзд в автобусах та на перевезення багажу, є сума, що складається з автостанційного збору та плати за послуги з попереднього продажу квитків (за наявності такої).

При цьому, якщо автостанції  при здійсненні нею постачання (продажу) квитків на проїзд в автобусах та на перевезення багажу сплачується лише автостанційний збір, то база оподаткування ПДВ буде визначатися виключно із суми автостанційного збору.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ГФСУ
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
НДС , Перевозки

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме