Главная Все новости Налогообложение НДС

Система блокировки НН/РК заработала! Сообщение ГФСУ в 15:00 23 марта

Согласно сообщению ГФСУ, работу ЕРНН и некоторых электронных сервисов в ИТС «Электронный кабинет» восстановлено. В то же время налоговики обнародовали перечень кодов товаров и услуг для мониторинга рискованности осуществления операций

Усі очікували, що стартом роботи системи блокування ПН/РК буде 22 березня 2018 року (згідно з постановою КМУ від 21.02.2018 р. №117).

Податківці почали готуватися до цього ще з 20 березня. З 23:00 цього дня і до 10:00 22 березня проводилися технологічні та регламентні роботи в автоматизованих системах ДФС. Відповідно роботу ЄРПН та деяких електронних сервісів для платників ПДВ в ІТС «Електронний кабінет» було тимчасово припинено. Хоча фактично зареєструвати ПН/РК було неможливо ще на початок 23 березня.

І ось о 15:00 23 березня ДФСУ повідомила про відновлення роботи ЄРПН та деяких електронних сервісів в ІТС «Електронний кабінет» з урахуванням положень постанови №117.

У цьому повідомленні ДФСУ також опублікувала, узгоджені з Мінфіном:

Звертаємо увагу, що поки що немає інформації щодо затвердження нових форматів Таблиці даних та Повідомлення. Про її появу повідомимо додатково.

 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
НДС , Налоговая накладная , Блокировка НН/РК

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 11

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?