Главная Все новости Налогообложение НДС

Поступление НДС в бюджет за июнь – крупнейшее за полтора года

По словам Марченко, в июне налоговая эффективность по НДС впервые за полтора года выросла до 3,5% – это 9,1 млрд грн дополнительных поступлений

«Податкова ефективність з ПДВ зросла з 2,65% у квітні цього року до 3,14% у травні і майже до 3,5% – у червні. Це є найвищим показником за півтора року. В абсолютних цифрах це 9,1 млрд грн додаткових надходжень податку у порівнянні з минулим роком», - розповів Міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв’ю.

Як зазначив Міністр, цього вдалось досягти, зокрема, завдяки злагодженій роботі фіскальних органів. «Ми вже бачимо результати боротьби з тіньовими схемами зі сплати ПДВ і фіктивного податкового кредиту. При зменшенні обсягів поставок товарів і послуг у травні-червні 2020 року на 20%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, сплачено ПДВ на 4,5% більше аналогічного періоду минулого року. За травень-червень 2020-го – 38,8 млрд грн, за травень-червень 2019 го – 37,1 млрд».

Також Міністр розповів про ситуацію з виконанням держбюджету у січні-квітні 2020 року, коли було зібрано доходів на 44,2 млрд грн менше запланованого.

«В той момент, коли країні було життєво необхідно наповнювати бюджет, коли потрібні були кошти, щоб забезпечити фінансову стабільність, виплачувати пенсії, зарплати медикам і вчителям, утримувати боєздатну армію, ми отримали у спадок «дірку» в 44 млрд. Зараз, завдяки виконанню доходів податковою і митницею, ми почали її закривати, і мусимо надолужувати, аби була можливість у повному обсязі профінансувати всі пріоритетні видатки. Уже бачимо позитивні тенденції: у червні вдалося вперше з початку року на 100% виконати плани по доходах митниці, а податкова навіть перевиконала план і в травні, і в червні. Я сподіваюся також на виконання розпису до кінця року. Немає і не буде ніяких затримок по виплаті пенсій і зарплат», - зазначив Сергій Марченко.

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Министерство финансов Украины
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
НДС , Госбюджет , Блокировка НН/РК

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 21

Новости по теме

Консультации по теме