Головна Усі новини Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

Платникам єдиного податку III групи пропонують скасувати дохідний критерій у 5 млн грн

У ВРУ зареєстровано законопроект, яким пропонується для платників єдиного податку III групи (підприємців та юросіб) відмінити граничний обсяг дозволеного доходу в розмірі 5 млн грн

13 березня у Верховній Раді зареєстровано проект Закону № 6176 "Про внесення змін до статті 291 Податкового кодексу України щодо суб'єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності". Його автором є позафракційний нардеп Б. Береза.

Метою законопроекту є покращення інвестиційного клімату в Україні за рахунок спрощення податкової системи та адміністрування податків, що матиме позитивний вплив на економічне зростання, залучення інвестицій та створення нових робочих місць.

Так, пропонується для платників єдиного податку III групи (підприємців та юросіб) відмінити граничний обсяг дозволеного доходу в розмірі 5 млн грн, передбачений зараз п. 291.4 ПКУ.

На думку автора законопроекту, його прийняття створить правовий механізм регулювання сплати податків суб’єктами господарювання та створить доступ до спрощеної системи оподаткування ширшому колу суб’єктів господарювання.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
3 група ЄП , Доходи , Єдиний податок , Законопроекти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 15

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?