Головна Усі новини Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

До дати переходу на спецгрупу ФОП одержав дохід: як звітувати?

Дохід, отриманий єдинником за ставкою 5% відображається у квартальній декларації за звітний місяць, у якому був отриманий такий дохід
До дати переходу на  спецгрупу ФОП одержав дохід: як звітувати?

ДПС у Львівській області розповідає, що платник єдиного податку 3 групи за ставкою 2 відс. подає  податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для місячного податкового (звітного) періоду, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця, в якій відображає дохід, отриманий  з дати переходу  на пільгову ставку оподаткування.

Дохід, отриманий платником єдиного податку третьої групи за ставкою 5 відс. відображається у квартальній декларації за звітний період, у якому був отриманий такий дохід. 

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими! 

А найбільша спільнота бухгалтерів в Україні – у нашій групі на Facebook

Джерело
ДПС у Львівській області
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
Єдиний податок , Фізособи-підприємці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі