• Посилання скопійовано

УВАГА! Карантин продовжили до 31 серпня, але зі змінами (оновлено)

22 липня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про продовження карантину в Україні ще на місяць, до 31 серпня

УВАГА! Карантин продовжили до 31 серпня, але зі змінами (оновлено)
Нагадаємо, що на початку минулого тижня міністр охорони здоров'я Максим Степанов підтвердив намір щодо продовження карантину ще на місяць. Крім того, у відомстві пропонували внести корективи в правила адаптивного карантину. Але згодом Президент України Володимир Зеленський заявив, що у карантина мають бути чіткі рамки. Він проти продовження карантину більше ніж на місяць. Про це ми писали тут.
 
І ось сьогодні, 22 липня, на черговому засіданні Уряд прийняв рішення про продовження карантину в Україні до 31 серпня. Відповідну постанову розробило Міністерство охорони здоров'я. Щоправда, текст її поки що не оприлюднений (про це повідомимо додатково).
 
«Залежно від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень визначається автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджується Національною комісією ТЕБ та НС», — зазначив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.
 
При цьому він наголосив, що навіть для «зеленої зони» продовжують діяти певні карантинні обмеження.
 
«Усі критерії розроблені на основі нашого досвіду та досвіду західних партнерів... «Зелена зона» не означає повне зняття карантину», — підкреслив Максим Степанов.
 
Йдеться про такі карантинні обмеження для «зеленої зони»:
  • у громадських будівлях обов'язковим є носіння маски або респіратора;
  • проведення масових заходів може відбуватися за умови перебування не більше 1 особи на 5 квадратних метрів;
  • кінотеатри мають бути заповнені не більше, ніж на 50%;
  • пасажирські перевезення мають відбуватися тільки для пасажирів на сидячих місцях.
Відповідно до постанови, регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважається такий, у якому наявна хоча б одна з таких ознак:
  1. завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50%;
  2. середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;
  3. коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить більш як 11%;
  4. показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить більш як 10%.
Залежно від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиницях застосовуються відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.
 
Зазначимо, дія нової постанови стосується періоду з 1 серпня по 31 серпня 2020 року.

UPD_24.07.2020

24 липня на сайті Уряду було оприлюднено відповідну постанову від 22.07.2020 р.№641. З її текстом можна ознайомитися тут.

***

Читайте також: 

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

На підставі: РБК-Україна

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»