• Посилання скопійовано

В Україні вводять нові норми карантину (оновлюється)

Україна приведе норми карантину у відповідність до європейських. Зокрема, показник захворюваності будуть розраховувати не за кількістю хворих на 100 тис населення, а за динамікою, як в країнах Євросоюзу

В Україні вводять нові норми карантину (оновлюється)

Норми карантину в Україні приведуть у відповідність до європейських. Зокрема, показник захворюваності будуть розраховувати за динамікою, як в країнах Євросоюзу.

Про це на селекторній нараді у президента Володимира Зеленського заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передає сайт президента.

За його словами, сьогодні Кабінет Міністрів розгляне постанову, в якій визначено нові норми карантину.

«Зокрема, норми карантину, встановлені в Україні, гармонізуються з європейськими, також змінюються підходи до показників захворюваності. Так, рахувати будуть не за кількістю хворих, а за динамікою захворюваності, як це робиться в країнах Європейського союзу», – йдеться в повідомленні.

 

Від редакції: Зауважимо, що наразі вже є офіційна інформація щодо прийняття рішення Урядом про продовження карантину зі змінами щодо норм та правил карантину, але ще не має опублікованого тексту постанови. Про це повідомимо додатково.

***

Читайте також: Чотири карантинні зони: як МОЗ поділив Україну

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президента України

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»