Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

В Україні немає потреби вводити тотальний локдаун, – Шмигаль

В Україні немає потреби вводити тотальний карантин. Адаптивний карантин є ефективним і дає результати

«РБК-Україна» розповідає, що в Україні немає потреби вводити тотальний локдаун. Адаптивний карантин є ефективним і дає результати.

Про це засідання уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, зараз в деяких регіонах «червоної» зони спостерігається поліпшення ситуації з коронавірусом. Такі регіони незабаром можуть перейти в «помаранчеву» зону.

«Фіксується зменшення кількості хворих і зниження навантаження на лікарні. Якщо така динаміка зберігатиметься і надалі, то можливе повернення таких регіонів в "помаранчеву" зону. Це в черговий раз показує, що адаптивний карантин працює і вводити тотальний локдаун по всій країні поки немає необхідності», – заявив Шмигаль.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Суспільство , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі