Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

Чи буде продовжено локдаун у Києві до 10 травня?

Поки немає рішення про його продовження до 10 травня. Але місцева влада буде виходити з динаміки захворюваності на COVID

РБК-Україна повідомляє, що локдаун в Києві діє до 16 квітня, поки немає рішення про його продовження до 10 травня. Але місцева влада буде виходити з динаміки захворюваності на COVID.

Про це в ефірі "Україна 24" заявив мер Києва Віталій Кличко.

Зокрема, його попросили підтвердити або спростувати інформацію деяких ЗМІ про те, що нібито готується рішення про продовження локдауна до 10 травня.

"Я дуже здивований такою інформацією. Рішення про продовження карантинних обмежень приймає не міський голова, а комісія ТЕБ та НС, таких засідань не було, інформація поширюється з невідомих джерел", - зазначив Кличко.

У той же час він підкреслив, що локдаун можуть продовжити.

"Але будемо виходити з цифр захворюваності. І якщо у нас буде тривати хвиля захворювань, то я не виключаю, що це може статися. Зараз четвертий день обмежень, наступного тижня ми будемо бачити динаміку. Якщо динаміка не знизиться, я не виключаю ... Якщо знизиться , то обмеження будуть, як і планувалося, до 16 числа", - додав мер.

Нагадаємо, раніше лікар-епідеміолог Людмила Мухарська в коментарі РБК-Україна заявила, що для стабілізації ситуації з захворюваністю на COVID в Києві необхідно до чотирьох тижнів. І це за умови, що будуть дотримуватися всіх заходів карантину.

***

Читайте також: З 5 квітня в Києві запроваджують повний локдаун (як мінімум, до 16 квітня)

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Суспільство , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі