• Посилання скопійовано

Уряд затвердив план невідкладних заходів з відновлення ДОТ

Кабмін схвалив План дій органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування з відновлення деокупованих територій

Уряд затвердив план невідкладних заходів з відновлення ДОТ

Мінреінтеграції на своєму тедеграм-каналі розповідає, що Кабмін схвалив План дій органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування з відновлення деокупованих територій. План розроблений Міністерством реінтеграції за дорученням Прем’єр-міністра України.

Зазначений план дій є результатом роботи Координаційного штабу з питань деокупованих територій. Він включає 131 захід з відновлення життєдіяльності звільнених населених пунктів.

До невідкладних віднесено такі заходи:

 • здійснення заходів з очищення територій від вибухонебезпечних предметів, розбирання завалів;
 • відновлення діяльності органів місцевого самоврядування, військових адміністрацій, територіальних органів виконавчої влади;
 • забезпечення роботи територіальних правоохоронних органів;
 • забезпечення населення харчовими продуктами й товарами першої потреби;
 • забезпечення ліками та надання медичної допомоги;
 • відновлення функціонування української мови як державної з урахуванням захисту мов корінних народів;
 • знищення символіки російського тоталітарного режиму;
 • залучення міжнародної технічної допомоги для відновлення пошкодженої інфраструктури;
 • відновлення обігу гривні та казначейського обслуговування;
 • забезпечення здійснення соціальних виплат і пенсій;
 • відновлення централізованого водопостачання тощо.

За кожним заходом закріплені відповідальні виконавці. У більшості випадків це військові адміністрації й органи місцевого самоврядування.

«Ми маємо чіткий план дій, як повернути життя у звільнені українські міста та села. Влада знає, що робити, тож прийнятий сьогодні Урядом план заходів має слугувати дороговказом для виконавчої та місцевої влади, як діяти, зайшовши на деокуповані території. Насамперед маємо подбати про найбільш вразливі категорії громадян: забезпечити їх продуктами харчування, ліками, готівкою, стареньких – пенсіями. Звісно, все це маємо зробити відразу після відновлення роботи органів державної влади. Саме тому План дій передбачає покрокову інструкцію, як це зробити: від облаштування адмінбудівель до залучення штату держслужбовців», – наголосила Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук.

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»