• Посилання скопійовано

єВідновлення: відбудова на власній ділянці

У Дію додали новий розділ – єВідновлення. Якщо ваш дім було знищено через бойові дії, будуйте новий на власній землі – за державною компенсацією в межах програми єВідновлення. Виплати надходитимуть на картку єВідновлення двома частинами – по 50%

єВідновлення: відбудова на власній ділянці

Дія у своєму Телеграм-каналі розповідає, що у разі якщо ваш дім було знищено через бойові дії, будуйте новий на власній землі – за державною компенсацією в межах програми єВідновлення.

 

Для кого?

Послуга доступна тим, хто втратив свій приватний будинок і має земельну ділянку, де можна звести новий. Щоб кожен, хто пережив важкі часи, зміг відновити своє життя в комфорті. Перші 600 родин уже цього тижня отримають кошти для відбудови на власній ділянці.

 

Де можна будувати?

Будуйте на своїй землі на підконтрольній території, де вже немає активних бойових дій.

 

Як це працює?

1. Подайте заяву про компенсацію через Дію або в ЦНАПі. Після розгляду вам буде призначено суму компенсації, яка відобразиться в Дії.

2. Зареєструйте повідомлення про початок будівельних робіт на порталі Дія або в ЦНАПі.

3. Після отримання компенсації скасуйте право власності на знищене майно.

4. Подайте заяву про виплату коштів у застосунку Дія: Сервіси – єВідновлення – Виплата на будівництво.

Оновіть банківські реквізити та оберіть об’єкт, на якому відбувається будівництво, згідно з раніше поданим повідомленням про початок будівельних робіт.

Виплата надходить на вашу картку єВідновлення двома частинами – по 50%. Першу частину потрібно витратити на 90%, і підтвердити це в застосунку Дія.

Не забудьте використати першу частину виплати протягом 18 місяців, а обидві – за 36 місяців від моменту отримання першої. Якщо не встигнете, виплата повернеться державі.

Тепер ви можете обрати: купити готове житло або звести новий будинок з компенсацією. А ми тут – у смартфоні, щоб зробити усе зручнішим.

Сервіс єВідновлення й Реєстр пошкодженого та знищеного майна реалізовані Міністерством розвитку громад та територій України й Міністерством цифрової трансформації України.

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»