• Посилання скопійовано

ПриватБанк та МОН працюють над розробленням цифрової платформи дистанційного навчання

Спільна робота МОН і ПриватБанку передбачає не лише розроблення самої платформи, а й наповнення її навчальним контентом, розбудову захищеної цифрової інфраструктури, технічну та організаційну підтримку освітніх закладів

ПриватБанк та МОН працюють над розробленням цифрової платформи дистанційного навчання

Міністерство освіти і науки України та АТ КБ «ПриватБанк» розпочали спільну роботу над створенням єдиної цифрової платформи для дистанційного навчання. Її мета – забезпечити доступ до української освіти для дітей, які перебувають за кордоном або навчаються дистанційно в Україні, а також сформувати сучасне, зручне і безпечне середовище для взаємодії учнів, учителів та батьків.

Платформа стане частиною політики «Школа офлайн», яка передбачає доступну, якісну та безперебійну освіту незалежно від місця перебування дитини. Вона відповідатиме державним освітнім стандартам й охоплюватиме:

  • впровадження єдиного стандарту якісного дистанційного навчання;
  • індивідуальні освітні траєкторії;
  • постійний зв’язок між учнем і вчителем;
  • зручні інструменти для всіх учасників освітнього процесу – в єдиному цифровому просторі;
  • захист персональних даних, кібербезпеку та цифрову ідентифікацію.

«Тисячі українських дітей сьогодні не мають змоги навчатися очно в українських школах через війну. Забезпечити їм якісну, доступну та безперервну освіту – наше завдання. Створення єдиної цифрової платформи – відповідь на цей виклик іще один крок у розвитку дистанційної освіти. Щиро дякую партнерам за підтримку в реалізації цього важливого проєкту», – зауважив Міністр освіти і науки України, Оксен Лісовий. 

Спільна робота МОН і ПриватБанку передбачає не лише розроблення самої платформи, а й наповнення її навчальним контентом, розбудову захищеної цифрової інфраструктури, технічну та організаційну підтримку освітніх закладів, а також розвиток цифрових компетентностей педагогів.

Першим кроком стало підписання Меморандуму про співпрацю, яке відбулося 9 квітня 2025 року в Києві за участю Міністра освіти і науки Оксена Лісового, голови Правління АТ КБ «ПриватБанк» Мікаела Бьоркнерта та заступниці міністра Надії Кузьмичової.

«Як державний банк, ПриватБанк пишається тим, що є надійним партнером для держави – не лише як стабільна і надійна фінансова опора, а й у гуманітарній сфері, зокрема в освітніх ініціативах. Це ще одне підтвердження непохитної відданості ПриватБанку державі та українцям, навіть у найскладніші часи, де б вони (ред. українці) не перебували. Ми переконані, що інвестиції в освіту – це один із найважливіших шляхів до кращого майбутнього, тож ми раді стати партнером Міністерства освіти і науки України. Я впевнений, що об’єднавши зусилля, ми досягнемо значно більше в підготовці молоді до успішного майбутнього», – прокоментував голова Правління ПриватБанку Мікаель Бьоркнерт.

Довідково:

Через повномасштабну війну мільйони українських дітей навчаються за межами країни або дистанційно в Україні. Це створює ризик втрати зв’язку з українською мовою, культурою та ідентичністю, а також поглиблює освітні втрати через низьку якість дистанційної освіти. Створення єдиної цифрової платформи – стратегічна відповідь держави на ці виклики, що дає змогу дітям залишатися в українському освітньому, культурному та інформаційному просторі, підтримуючи не лише рівень знань, а й живу взаємодію з педагогами.

Джерело: Міністерство освіти і науки України

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»