• Посилання скопійовано

У разі блекауту бізнес зможе імпортувати електроенергію: рішення Уряду

Свириденко запевнила, що в разі виникнення дефіциту в енергосистемі бізнес має можливість імпортувати електроенергію для забезпечення стабільної роботи

У разі блекауту бізнес зможе імпортувати електроенергію: рішення Уряду

Уряд забезпечив промисловим споживачам можливість імпортувати електроенергію, що дозволить їм стабільно працювати в разі виникнення дефіциту генеруючих потужностей в енергосистемі. Про це зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

«Цієї зими залишається ризик продовження енергетичного терору з боку росії. Агресор знову намагатиметься завдати нам удару, знищуючи об'єкти енергетичної інфраструктури. Щоб допомогти вітчизняному бізнесу стабільно працювати в разі виникнення дефіциту електроенергії, Уряд забезпечив можливість її імпортувати з сусідніх країн – Словаччини, Угорщини, Румунії, Польщі. Обсяг дозволеного імпорту струму з Європи становить 1700 МВт для України та Молдови», – зазначила Юлія Свириденко. 

До підприємств, які імпортуватимуть електроенергію, не застосовуватимуться обмеження енергопостачання в разі їх запровадження з метою подолання дефіциту електроенергії. До таких споживачів можливе лише застосування спеціальних графіків аварійних відключень, що можуть бути запроваджені для запобігання системній аварії в об’єднаній енергетичній системі.

Можливість імпортувати електроенергію мають непобутові споживачі. Необхідний обсяг імпорту для уникнення відключень повинен становити 50% від фактичного споживання в кожному розрахунковому періоді (година)  у жовтні - квітні та 30% відповідно у травні - вересні.

Презентація імпорт

Джерело: Міністерство економіки України

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»